logo meblomag Pn-Pt: 7:00 - 15:00
logo meblomag ul. Rzemieślnicza 15a, 43-600 Jaworzno
logo meblomag

Zakład stolarski Jaworzno

O Nas

MebloMag to firma, która powstała 15 maja 1997 roku. Założycielami firmy są Kinga Smolińska oraz Robert Sołtys.
Kinga Smolińska zajmuje się projektowaniem wnętrz według potrzeb klienta. Dodatkowo odpowiada za kompleksową obsługę klientów. Dzięki temu każde zlecenie dostosowane jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Robert Sołtys zajmuje się wykonaniem zleceń oraz ich nadzorem, dzięki czemu wykonywane są one z najwyższą precyzją. Dodatkowo zajmuje się także technologią oraz produkcją wybranych mebli.

Firma powstała w oparciu o wspólne zainteresowania oraz pasję do drewna. Oferujemy stworzenie trójwymiarowej prezentacji wykonaną przez nas uwzględniając wszystkie Państwa upodobania oraz potrzeby. Dobieramy rodzaj materiału, kolor, wykończenia oraz wszystkie elementy, które są potrzebne do montażu mebli.

Meble produkujemy samodzielnie, więc oferujemy je Państwu w konkurencyjnych cenach. Wszystkie projekty są wyceniane indywidualnie z uwzględnieniem zastosowanych materiałów, wykończeń oraz akcesoriów. Wszystkie meble wyceniane są na podstawie zużytego materiału. W firmie MebloMag pracuje 6 osób, które zajmują się produkcją oraz montażem mebli, dzięki temu każde zlecenie gotowe jest w wyznaczonym terminie.

Większość zleceń realizujemy na terenie około 60 km od Jaworzna. Realizujemy także większe zlecenia na terenie m. in. Warszawy, Wrocławia, Rzeszowa itd. jednak są to zlecenia jednostkowe. Zlecenia wyjazdowe oraz zagraniczne montują dla nas firmy zewnętrzne, z którymi współpracujemy od wielu lat i darzymy ich ogromnym zaufaniem.

Ogromne wieloletnie doświadczenie oraz zakres świadczonych przez nas usług daje klientowi gwarancję świetnie wykonanej pracy. Dodatkowo na wszystkie elementy wyposażenia począwszy od mebli, przez elementy montażowe, kończąc na sprzęcie AGD, dajemy gwarancję.

Sprzęt AGD dobieramy według aktualnych promocji oraz preferencji klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą- skontaktuj się z nami. Wymierzymy pomieszczenie i dopasujemy potrzebne meble oraz urządzenia. Każdy projekt ustalamy indywidualnie z klientem, dzięki czemu staramy się, aby wnętrze wyglądało niepowtarzalnie oraz było perfekcyjnie wykonane.

Chcesz skorzystać z naszej oferty- zadzwoń do nas!

Zakład stolarski w Jaworznie oferuje meble na jakie zasługujesz.

Przejdź do kontaktu