logo meblomag Pn-Pt: 7:00 - 15:00
logo meblomag ul. Rzemieślnicza 15a, 43-600 Jaworzno
logo meblomag

Szafy

Szafy przesuwne są najczęściej stosowane w domach i mieszkaniach. Rozsuwane drzwi nie zabierają miejsca w pomieszczeniu, a ich funkcjonowanie jest bardzo praktyczne. 

Szafy przesuwne

Szafy przesuwne były kiedyś wykorzystywane tylko w sypialniach lub przedpokojach. Dziś stawiane są również w pokoju dziennym zarówno w domach jednorodzinnych jak i mieszkaniach w blokach, dzięki swojemu nowoczesnemu wyglądowi i funkcjonalności. Różnorodność materiałów, wachlarz stylów oraz wiele funkcji pozwala na dopasowanie szafy do każdego pomieszczenia. 

Szafa z drzwiami przesuwnymi nie zabiera miejsca, gdyż może pełnić funkcję ściany jeśli jest ona przeprowadzona na całej jej długości. Może pełnić nie tylko funkcję garderoby, gdyż możemy tak również łączyć dodatkowe wyposażenie takie jak biurko, komoda, łóżko czy toaletka. Właściwie dobrane elementy pozwolą nam na zapewnienie pełnego komfortu. 

Jeśli chodzi o szafy przesuwne główne ich zastosowanie jest w przedpokoju. W małych mieszkaniach szafa na wymiar spełnia rolę schowania odzieży wierzchniej domowników oraz gości. Ma także zastosowanie w przechowywaniu sprzętów gospodarczych takich jak suszarka, odkurzacz, deska do prasowania oraz wiele innych przedmiotów, których nie mamy gdzie ukryć.

Fronty szaf przesuwnych

Fronty szaf przesuwnych można dowolnie modyfikować. Bardzo często są to drzwi wykonane z jasnego szkła lub lustra. Rozświetlają one wnętrze pomieszczenia poprzez odbicie światła słonecznego. Różnorodna kolorystyka szaf pozwala dopasować szafę do koloru wnętrz. Ciemne fronty sprawdzają się w dużych, jasnych i nowoczesnych wnętrzach. W pokojach dziecięcych można także zamontować motywy z bajek lub fotografię ulubionego bohatera. Fronty z lustrem dodają uroku wnętrzom skandynawskim, rustykalnym, tradycyjnym i klasycznym. Przy wyborze frontu warto poświęcić więcej czasu.

Firma Hettich posiada w swojej ofercie wiele innowacyjnych systemów okuć meblowych. Drzwi przesuwne, składane pozwalają na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Fronty szaf wykonane są z różnego rodzaju materiału, dzięki czemu masz szeroki wybór koloru, kształtu i designu całej szafy.

Jeśli zdecydowałeś się na szafę przesuwną zobacz realizację naszych zleceń lub skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać najlepszy model, kolor i styl szafy do Twojego pomieszczenia. 

Przejdź do kontaktu